Чехії, Словаччини та Угорщини є частиною регіону Східної Європи зі стабільним інвестиційним кліматом. Завдяки підтримці місцевої влади підприємства в цих країнах більш рентабельні, ніж в інших європейських країнах. Відсутність міграційних бар’єрів та ефективні імміграційні процеси дозволяють працівникам легко змінити своє робоче місце.

Що кажуть наші працівники

 

Агафонова Людмила увійшла до нашої команди у вересні 2020 року.


«Я приїхала до Словаччини за програмою IT-освіти з України у 2018 році та почала свою кар’єру в Братиславі.
Компанія має ідеальний набір переваг та хорошу підтримувану мотивацію заробітної плати. Люди тут завжди готові прийти на допомогу, добрі та привітні. Немає жодної дискримінації щодо моєї національності, статі чи віку. Я тут уже півтора року, і я пишаюся тим, що я частиною спільноти CGI ».

 

Подорож Дунаєва Марина увійшла до нашої команди в березні 2020 року.


«Привіт! Мене звати Марина, і я хочу поділитися своїм досвідом роботи за кордоном у CGI в Чеській Республіці. Oстанніх 12 років проживаю в Празі.
Mоя сім’я складається з декількох культур, мов і традицій, тому вона унікальна. Я не думаю, що одна країна краща за іншу. Я за свою Батьківщину, за Україну. Ми всі незалежні, люблячі країни, Ми заслуговуємо жити в мирі. Ми всі на одній планеті».

Життя в CGI

Our Benefits

Наші переваги

Ми надаємо нашим працівникам низку бенефітів: від програми винагород до піклування про здоров'я.

Дізнайся більше

Learn about career development

Розвиток кар'єри

CGI інвестує в різноманітні програми, щоб допомагати працівникам розвивати навички, необхідні для ефективної праці з клієнтами.

Дізнайся більше

Learn more about CGI

Про CGI

Наша історія, цінності і конституція.

Дізнайся більше

Learn about our communities

Наші спільноти

Ми підтримуємо загальний добробут громад, у яких ми живемо та працюємо.

Дізнайся більше

Наша ціль

 

Допомагати нашим клієнтам досягати успіху завдяки видатній якості, компетентності та професіоналізму. Забезпечувати найкращі послуги та проєкти в інформаційних технологіях і бізнес-процесах. У всьому, що ми робимо, ми керуємося насамперед нашою мрією і цінностями, залишаючись вірним партнером для наших клієнтів.

 

Наші цінності

 

Партнерство та якість

Для нас партнерство і якість – це наша філософія і спосіб життя. Ми постійно розробляємо та дотримуємося найкращих методів управління, допомагаючи нашим клієнтам у веденні бізнесу. Ми впроваджуємо новітні проєкти для підприємств, щоб сприяти довгостроковому та міцному партнерству. Ми прислухаємося до наших клієнтів і прагнемо до того, щоб вони були повністю задоволені всім, що ми робимо.

Об'єктивність і чесність

Ми проявляємо максимальну незалежність у доборі послуг, які ми рекомендуємо клієнтам. При цьому ми дотримуємося найвищого рівня якості, об’єктивності та чесності. Ми не приймаємо жодної винагороди від постачальників. Завжди діємо чесно та етично.

Відданість і культура

Наш колективний успіх заснований на нашій компетентності, відданості та ентузіазмі. Ми пропагуємо культуру інновацій, забезпечуючи таким чином наше прибуткове зростання. Завдяки командній роботі та глобальному досвіду, ми пропонуємо нашим клієнтам найкращі рішення CGI.

Повага

Ми з повагою ставимося до наших колег, клієнтів, ділових партнерів і конкурентів.

Фінансова міцність

Ми прагнемо забезпечити міцні, стабільні фінансові результати, які приносять користь як нашим працівникам, так і акціонерам. Фінансова міцність дозволяє нам постійно інвестувати в професійний розвиток наших працівників, наші послуги та бізнес-рішення на користь клієнтів.

Корпоративна соціальна відповідальність

Наша бізнес-модель розроблена таким чином, щоб ми були поруч із нашими клієнтами та спільнотами. Ми беремо на себе обов’язок покращувати економічний, соціальний та екологічний добробут громад, у яких ми живемо та працюємо.

 

1976
рік заснування CGI  

 

 

 

400
локацій по всьому світу  

 

 

 

78,000
консультантів 
 

 

CGI – це глобальний бізнес, що невпинно розвивається. В CGI у мене була можливість попрацювати в різних галузях, пропонуючи клієнтам новітні технології і задовольняючи реальні потреби бізнесу.

Дізнайся більше про нашу культуру

CGI наполегливо працює, щоб підтримати жінок у сфері технологій. Ми створили глобальну мережу підтримки, де жінки можуть ділитися своїми думками про розвиток в галузі ІТ і спілкуватися разом з лідерками бізнесу. Ми беремо активну участь у заходах, які підтримують жінок в ІТ. З особистого досвіду можу впевнено сказати, що CGI підтримує розвиток твоєї кар’єри на кожному кроці.

 

Дізнайся більше, як CGI підтримує жінок в ІТ

«Настав час приєднатися до нашої динамічної команди, щоб подвоїти наші сили та задовольнити зростаючий попит клієнтів у всьому світі», – ділиться Izabela Niewirowska, директор відділу кадрів CGI в Польщі, Литві, Латвії та Естонії.