SAP award 2018

Společnost CGI IT Czech Republic s.r.o., která je Zlatým SAP partnerem s certifikací na prodej (Value Added Reseller) a podporu (Support Partner) SAP produktů a řešení, včetně nejmodernějšího řešení S4HANA a disponující, společností SAP pravidelně certifikovaným, Partnerským Expertním Centrem pro produkty SAP jako jsou S4HANA, HANA, ERP ECC a Analytiky (Partner Center of Expertise – PCoE), získala významné ocenění od společnosti SAP Česká Republika, jako nejlepší SAP partner za rok 2018 v prodeji licencí.

Českých 100 Nejlepších

Naše společnost patří k nejlepším v České republice v roce 2018 v oborové kategorii „INFORMAČNÍ A KOMUNIKAČNÍ TECHNOLOGIE. Dne 30.11.2018 BU Leader CGI CSEE Ing. Pavel MALÍNEK převzal ocenění ve Španělském sále Pražského hradu.  MAKE IT WITH CGI.

Salesforce plaketa

V oblasti nasazení platformy Salesforce jsme partnerem od prvotní identifikace a validace byznysových priorit, přes analýzu až po samotnou implementaci Salesforce, školení uživatelů a po-projektovou podporu. Za implementaci jednoho z projektů CGI IT Czech Republic obdržela v roce 2018 ocenění od Salesforce „Implementation Excellence Award“ za „Best large engagement“ ve středoevropském regionu.