Польща, Литва, Латвія та Естонія є частиною регіону Східної Європи зі стабільним інвестиційним кліматом. Завдяки підтримці місцевої влади підприємства в цих країнах більш рентабельні, ніж в інших європейських країнах. Відсутність міграційних бар’єрів та ефективні імміграційні процеси дозволяють працівникам легко змінити своє робоче місце.

Що кажуть наші працівники

 

Денис Биковський став частиною нашої команди у квітні 2020 року.


«Після трагічних подій в Україні 2014 року я вирішив переїхати до Польщі, де спочатку отримав вищу освіту у Любліні, а потім почав IT-кар’єру у Вроцлаві.
У CGI мене насамперед тішить те, що тут немає ксенофобії і дискримінації – моя команда завжди поважає та підтримує мої старання. Також у CGI дуже розвинена система бонусів і тренінгів, завдяки чому ми можемо розвиватися та отримувати нові знання. Ваш кар’єрний ріст залежить тільки від вашого бажання та продуктивності, а CGI допоможе вам просунутися кар'єрними сходами».

 

Подорож Марії Романів із CGI розпочалася у лютому 2021 року.


«Хоча за освітою я ветеринар, я завжди хотіла працювати в ІТ-індустрії. Щоб реалізувати цю мрію, я переїхала до Польщі, адже вона розташована дуже близько до України.
Я закінчила IT-академію у Вроцлаві і працювала у компанії, яка згодом стала частиною CGI. Приєднавшись до CGI, я отримала ряд бонусів, гідну заробітну плату та, найголовніше, професійний розвиток».

 

Володимир Іващенко є членом команди CGI з вересня 2014 року.


«Переїхати до Польщі мене надихнули мої діти. Я хотів забезпечити їм європейську освіту, безпеку та стабільне майбутнє. CGI допоміг мені з усіма формальностями – від початку і до кінця мого переїзду.
Протягом семи років я працюю в CGI і продовжую насолоджуватися культурою і цінностями фірми. Мені дуже подобається, що під час роботи завжди можна навчитися чомусь новому. Також ми маємо право на податкову пільгу за нашу «творчу роботу», що, насправді, дуже мотивує».

 

Микола Кривич працює в CGI з травня 2021 року, а в Польщі живе з 2014.


«Політична та економічна ситуація в Україні змусила мене залишити країну. Тому для нашої безпеки та комфорту я разом із сім’єю переїхав до Польщі. Я обрав саме Польщу, тому що це близько до України, а також тому, що хотів працювати в Європі.
Попрацювавши в кількох фірмах у Кракові, я вислав резюме до CGI. Кожного дня я бачу і відчуваю, як ця компанія цінує своїх співробітників і сприяє балансу між роботою і особистим життям».

Життя в CGI

Our Benefits

Наші переваги

Ми надаємо нашим працівникам низку бенефітів: від програми винагород до піклування про здоров'я.

Дізнайся більше

Learn about career development

Розвиток кар'єри

CGI інвестує в різноманітні програми, щоб допомагати працівникам розвивати навички, необхідні для ефективної праці з клієнтами.

Дізнайся більше

Learn more about CGI

Про CGI

Наша історія, цінності і конституція.

Дізнайся більше

Learn about our communities

Наші спільноти

Ми підтримуємо загальний добробут громад, у яких ми живемо та працюємо.

Дізнайся більше

Наша ціль

 

Допомагати нашим клієнтам досягати успіху завдяки видатній якості, компетентності та професіоналізму. Забезпечувати найкращі послуги та проєкти в інформаційних технологіях і бізнес-процесах. У всьому, що ми робимо, ми керуємося насамперед нашою мрією і цінностями, залишаючись вірним партнером для наших клієнтів.

 

Наші цінності

 

Партнерство та якість

Для нас партнерство і якість – це наша філософія і спосіб життя. Ми постійно розробляємо та дотримуємося найкращих методів управління, допомагаючи нашим клієнтам у веденні бізнесу. Ми впроваджуємо новітні проєкти для підприємств, щоб сприяти довгостроковому та міцному партнерству. Ми прислухаємося до наших клієнтів і прагнемо до того, щоб вони були повністю задоволені всім, що ми робимо.

Об'єктивність і чесність

Ми проявляємо максимальну незалежність у доборі послуг, які ми рекомендуємо клієнтам. При цьому ми дотримуємося найвищого рівня якості, об’єктивності та чесності. Ми не приймаємо жодної винагороди від постачальників. Завжди діємо чесно та етично.

Відданість і культура

Наш колективний успіх заснований на нашій компетентності, відданості та ентузіазмі. Ми пропагуємо культуру інновацій, забезпечуючи таким чином наше прибуткове зростання. Завдяки командній роботі та глобальному досвіду, ми пропонуємо нашим клієнтам найкращі рішення CGI.

Повага

Ми з повагою ставимося до наших колег, клієнтів, ділових партнерів і конкурентів.

Фінансова міцність

Ми прагнемо забезпечити міцні, стабільні фінансові результати, які приносять користь як нашим працівникам, так і акціонерам. Фінансова міцність дозволяє нам постійно інвестувати в професійний розвиток наших працівників, наші послуги та бізнес-рішення на користь клієнтів.

Корпоративна соціальна відповідальність

Наша бізнес-модель розроблена таким чином, щоб ми були поруч із нашими клієнтами та спільнотами. Ми беремо на себе обов’язок покращувати економічний, соціальний та екологічний добробут громад, у яких ми живемо та працюємо.

 

1976
рік заснування CGI  

 

 

 

400
локацій по всьому світу  

 

 

 

78,000
консультантів 
 

 

CGI – це глобальний бізнес, що невпинно розвивається. В CGI у мене була можливість попрацювати в різних галузях, пропонуючи клієнтам новітні технології і задовольняючи реальні потреби бізнесу.

Дізнайся більше про нашу культуру

CGI наполегливо працює, щоб підтримати жінок у сфері технологій. Ми створили глобальну мережу підтримки, де жінки можуть ділитися своїми думками про розвиток в галузі ІТ і спілкуватися разом з лідерками бізнесу. Ми беремо активну участь у заходах, які підтримують жінок в ІТ. З особистого досвіду можу впевнено сказати, що CGI підтримує розвиток твоєї кар’єри на кожному кроці.

 

Дізнайся більше, як CGI підтримує жінок в ІТ

«Настав час приєднатися до нашої динамічної команди, щоб подвоїти наші сили та задовольнити зростаючий попит клієнтів у всьому світі», – ділиться Izabela Niewirowska, директор відділу кадрів CGI в Польщі, Литві, Латвії та Естонії.