Konto BARIÉRY

„V CGI pomáháme těm, kteří naši pomoc nejvíce potřebují.“ Největší nadace v České republice, Nadace Charty 77 – Konto BARIÉRY, se rozhodla zlepšit přehled o spolupráci se svými sponzory, partnery, přispěvateli zavedením moderních technologií. Nástrojem se stalo CRM řešení založené na platformě světového dodavatele Salesforce.com. V rámci charitativní podpory Konta BARIÉRY provedl tým CGI expertů rychlou komplexní implementaci systému Salesforce bez nároku na honorář. 

Cílem CRM systému je podpora strategií v budování úspěšných vztahů se zákazníky. Tým specialistů z CGI realizoval pro firmy různých velikostí již řadu implementací mnoha druhů CRM systémů. Ať se jedná o implementaci robustních CRM systémů nebo cloudových řešení, každý projekt s sebou nese zajímavou, perspektivní a specifickou práci, která významně rozvíjí profesionální znalosti i dovednosti všech zapojených.

O Jiřím:

„Vyrostl jsem“ díky CGI. V posledním ročníku letecké fakulty na ČVUT jsem si vyzkoušel být na plný úvazek studentem i zaměstnancem. Jako Junior Business Consultant jsem absolvoval projekty týkající se mýtných systémů. Postupně jsem se více začal věnovat rozvoji obchodu. Jako business developer jsem stál u zrodu prvních vesmírně orientovaných projektů pro naší pobočku. Ty se týkaly například navigačního systému Galileo. 

V CGI rozvíjím nejen byznys, ale také sám sebe. Nakonec jsem přesedlal na pozici Business Development Managera. A to mi sedne. Nyní mám zodpovědnost za podporu prodeje CRM řešení od poskytovatele Salesforce.com a rozvoj IP řešení v duševním vlastnictví CGI. Pracovní balanc, přátelská firemní kultura, možnost růstu, práce na mezinárodních projektech, profesionální a lidský kolektiv, na který je vždy spoleh, a cestování po světě je v CGI předurčeno všem, kteří o to stojí. 

Být týden v NASA? I to je možné. Stačí jen chtít. 
 

                                         Zpět na stránku: Pracujte v CGI