O mně

V IT projektech se pohybuji již od vysoké školy a  počet konzultačních a integračních projektů už ani nelze spočítat.

Ve volném čase jsem nejraději se svými 2 dětmi. Cestujeme, poznáváme nové kultury, objevujeme umění, gastronomii, lyžujeme, jezdíme na kole a věnujeme se turistice.                        

Já a moje kariéra v CGI

V CGI (ex Logica) jsem již od 2004. Začínala jsem jako Business Consultant a v krátké době jsem přešla na pozici  Delivery/Project Manager. Oddělení, kde jsem pracovala se střídala s projekty, které byly vždy zajímavé, a tak nevím co je to sterotyp. Projekty byly velké, komplikované, zahrnovaly spolupráci s třetími stranami, některé byly nadnárodní. Jednalo se např. o dodávky CRM systémů pro telekomunikační operátory nebo outsourcingový program.

 Moje největší výzva v CGI z pohledu ženy?

Moje největší výzva byla účast na 5ti letém outsourcingovém programu. Krátce jsem působila i v Holandsku v rámci projektu pro finanční sektor. A pracovala jsem také jako Project Delivery Manager pro region střední a východní Evropy včetně Ruska a dalších 9 zemí. Tato výzva byla velmi náročná, hlavně z lidského a manažerského hlediska. Podílela jsem se na transferu zaměstnanců do CGI v rámci akvizice. Součástí byla i rychlá integrace, která by nebyla možná bez pozitivní motivace jako i nadefinování a uplatňování nové metodologie naceňování a řízení projektů

Můj významný milník v kariéře v CGI?

Jako přelomový rok považuji tento rok 2020, kde se střetla moje potřeba se posunout od projektového managementu víc směrem k zákazníkovi a rozvoji obchodních příležitostí. Proto mne potěšila možnost být součástí slovenského týmu na pozici Director Consulting Services. Ačkoliv se tato změna děje v době zasažené pandemií Covid, věřím, že kdo hledá světlo na konci tunelu jej najde.

Doporučení mým kolegům.

Věnujte se tomu, co vás baví a naplňuje. Ve vašem životě má rovnocenné místo práce, odpočinek i rodina. Je důležité si stanovit vaše priority. Pokud jste žena, nemějte obavy z mužského pracovního kolektivu. Naopak žena v tomto kolektivu přispívá k vyšší úrovni vzájemné komunikace po celou dobu projektu.

Zuzana

#womenofCGICSEE