O mně

Pracuji jako projektová manažerka na turbulentním projektu, přičemž moje práce je pro mě velká seberealizace. Pro svobodnou maminku 2 malých dětí, je vedle mojí práce velice náročné, udržet rovnováhu mezi podávaným výkonem v očekávané kvalitě a spokojenými a šťastnými dětmi a umět si najít čas sama na sebe - na odpočinek a nabrání nové energie.

Já a moje kariéra v CGI

Od svých 20 let jsem věděla, že moje budoucnost je stát se projektovým manažerem a usilovně jsem si šla za svým snem. A tak jsem při škole v roce 2008 začala pracovat ve společnosti LOGICA (dnešní CGI)  jako projektový administrátor a krok za krokem se přibližovala svému cíli.

Během 4 let jsem se stala projektovou manažerkou. Prošla jsem si i obdobím, kdy jsem si chtěla vyzkoušet i kariéru mimo CGI, po krátké době jsem zjistila, že CGI je pro mě to pravé a tak po necelých 2 letech a mateřské dovolené jsem se vrátila zpět a již více jak 3 roky jsem projektovou manažerkou pro slovenský trh.

Moje největší výzva v CGI z pohledu ženy?

Každý den je pro mne výzvou a já výzvy miluji. Posouvají mě vpřed a nutí mě vyjít ze své komfortní zóny. A jen překročení této hranice je cesta k dosáhnutí toho, po čem opravdu toužíme. Vždyť přece bez práce nejsou koláče :-)

Můj významný milník v kariéře v CGI?

Asi můj největší milník byla doba, kdy jsem nebyla součástí CGI, a poté stála před rozhodnutím, zda-li se vrátit. CGI byla pro mě vždy firma s rodinnou atmosférou, kde člověk s úsměvem chodí do práce, která je velice různorodá a nuda rozhodně nehrozí. Také skloubení práce, která mě neskutečně baví, s péčí o malé děti a udržet tak harmonii, je samo o sobě velkým milníkem v mém životě.

Doporučení mým kolegům.

Nezapomeňte být ženou i v tomto „mužském IT světě”. Není to lehké, ale pro nás o to víc důležitější.

Vanda

#womenofCGICSEE