O mně.

Od malička respektuji neznámé a nedůvěřuji věcem, ve kterých bych možná nebyla dost dobrá nebo mohla selhat. Proto říkám, že každá důvěra vložená do lidí a každý nový krok do něčeho nového je pro mě velkou výzvou, kterou překonávám téměř denně. Jsem perfekcionistka a mám ráda práci a věci, které nejsou denní rutinou. Jsem velmi veselý, cílevědomý, ale i skromný člověk.

Aktuálně pracuji v CGI Space sektoru na pozici Business Consultant.

Já a moje kariéra v CGI

Již během studií jsem pracovala pro CGI. Studovala jsem na ČVUT FEL a promovala v oboru elektrotechnika. S nadsázkou říkám, že pět let studia jako dívky v týmu dospívajících inženýrů mě připravilo na svět IT. Byť jsem duší technický člověk a studia a praxe mi dala mnoho v různých inženýrských odvětvích, od malička jsem věděla, že ve své vysněné práci chci pracovat s lidmi, být u zrodu novinek a velkých věcí, komunikovat s experty napříč oblastmi a neustále se učit něco nového.

Již od roku 2018 pomáhám v CGI klientům pochopit, jak mohou inovativní řešení pomoci v jejich podnikání. Jako člen týmu vesmírného oddělení seznamuji klienty s vesmírem a kosmickými technologiemi, pomáhám utvářet nová řešení a služby založené na satelitních technologiích a učit zákazníky a koncové uživatele jak tato řešení efektivně využívat. Vnést vesmírné prostředky do každodenního života obyčejných lidí a zpřístupnit je srozumitelně se jeví jako nekonečný příběh. Věřím však, že jsme s týmem CGI Space na dobré cestě k uskutečnění nasazení vesmírných řešení a služeb do denního fungování jedinců a organizací v globálním měřítku.

Moje největší výzva v CGI z pohledu ženy?

Nejspíše prosadit se mezi profíky, ale díky skvělému týmu se mi podařilo ukázat co ve mně je a teď jsem právoplatným členem vesmírného sektoru, pracuji na vlastních projektech.

Můj významný milník v kariéře v CGI?

Asi můj úplný začátek, kdy jsem vyměnila studentský život za pracovní a zjistila jsem, že jsou to dva odlišné světy. Díky kvalitnímu  pracovnímu zázemí jsem to zvládla.

Doporučení mým kolegům.

Nebojte se nových věcí nebo významných výzev. Pokud něco opravdu chcete a jste ochotní pro to tvrdě pracovat, nic není nemožné. Někdy možná budete muset překonávat překážky, aby se stalo něco velkého, ale nakonec to vědomí a pocit, že vy jste architekt a stavitel vašeho úspěchu a splněných snů, je k nezaplacení.

Kristýna

#womenofCGICSEE