Publikace článku „ROVNÉ ODMĚŇOVÁNÍ

Redaktorka Hospodářských novin z rubriky Economia Zuzana Keményová dne 25.10. 2021 zveřejnila článek o rovném odměňování, na kterém jsme se jako CGI společnost také podíleli.

Celý článek jsi můžete přečíst zde.

Jak na Gender Pay Gap

 

Publikace článku „I PRO ODMĚŇOVÁNÍ PLATÍ: KDE NEJSOU ŠEDÁ MÍSTA, TAM SE HRAJE FÉR

Dne 2.8.2021 Mgr. Dita Jahodová, odborná garantka projektu 22 % K ROVNOSTI pro nástroj Logib a sociální dialog z Ministerstva práce a sociálních věcí ČR publikovala článek „I pro odměňování platí: Kde nejsou šedá místa, tam se hraje fér“, který navazuje na panelovou diskusi „Jak na Gender Pay Gap“, která se uskutečnila na konci května a zúčastnily se jí naše zástupkyně Diversity teamu.

Celý článek si můžete přečíst zde.

Záznam z panelové diskuze „Jak na Gender Pay Gap“

Dne 31.5.2021 se zástupkyně společnosti CGI Alexandra Vaškovičová a Eva Ráblová se v rámci Evropského měsíce diverzity zúčastnily on-line workshopu na téma férového odměňování. Panelové diskuse se zúčastnili zástupci Ministerstva práce a sociálních věcí a společností Komerční banka, Eaton a Tesco.

 

(Panelová diskuse se zástupci CGI začíná na stopáži 1.33.00) 

Záznam z panelové diskuze z PSP ČR

Dne 21.5.2021 se zástupci CGI Pavel Malínek a Sabine Weinheimer-Hoepermans účastnili panelové diskuse v rámci mezinárodní konference Evropský den diverzity, která se konala online z prostor Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

 

(Panelová diskuse se zástupci CGI začíná na stopáži 1.35.50 )

 

Tisková zpráva k Evropskému dni diverzity ze dne 21.5.2021