16 týdnů intenzivního odborného tréninku

CGI DevOps Bootcamp je 4 měsíční tréninkový program pro vývojáře či administrátory – tedy pro fanoušky IT, kteří jsou navíc absolventy vysokoškolského studia nebo nadšenci do programování. Důležité pro všechny účastníky je rozumět principům životního cyklu vývoje SW a nebát se projektů v Javě, Javascriptu, Pythonu či C#.

Tento již 11. ročník Bootcampu je zaměřený na znalosti kontejnerizace a automatizace buildu aplikací.

 

Praktické zadání, práce na interním projektu, odborná podpora kolegů

CGI DevOps Bootcamp představuje na míru složený intenzivní tréninkový plán, který tvoří teoretické kurzy a praktické úlohy. Jeho primárním cílem je rozšířit dovednosti účastníků o teoretické i praktické schopnosti, a vyvíjený systém efektivně nasadit do cílového prostředí na odlišných platformách (lokálně i v cloudu).

Vše, co se účastníci po dobu 16 týdnů naučí, budou plynule aplikovat na našich projektech za pomocí nástrojů CI/CD (tedy například Docker, Docker Compose, Docker registry CI/CD, automation, container management, Teorie CI/CI…atp.)

 

Pracovní smlouva na dobu neurčitou od prvního dne

Účastníci CGI DevOps Bootcampu u nás dostávají od prvního dne pracovní smlouvu na dobu neurčitou – po absolvování tréninkového programu se stanou plnohodnotným členem týmu jako DevOps Engineer.

V prvním roce v CGI zároveň každého čeká mezinárodní certifikace cloudových providerů a jejich platforem, jako je MS Azure, Amazon AWS či Google Cloud.

 

Proč DevOps?

Máme za sebou nespočet lokálních i mezinárodních projektů, za kterými stojí tým architektů, business analytiků, projektových manažerů i developerů. No a tahle parta hledá nové tváře, se kterými bude spolupracovat na celém cyklu vývoje nových řešení – od designu po nasazení. Na každého navíc v týmu čeká vlastní „buddy“ – tedy parťák, který nikoho nenechá ve štychu.

Tereza Leissová

Tereza nastoupila do CGI jako projektová manažerka v září 2021. Má více než 4 roky zkušeností s řízením projektů, které nasbírala převážně ve finančních institucích. Dříve pracovala jako projektová manažerka ve velké pojišťovně, kde získala zkušenosti z: utváření koncepce & vedení projektů.

 

Roman Dubecký

Roman je DevOps engineer s více než 25 lety praxe v IT. Zaváděl automatizaci CICD u našich největších klientů. Zaměřuje se na implementace postavené na OpenShift, K8s, Rancher, Docker… a tvorbu automatizovaných CICD, Dev-Sec-Ops pipeline typicky postavených nad GitLabem.

 

Jakub Voves

Jakub pracuje jako architekt a technický konzultant pro oblast integrací a automatizace CICD v prostředí cloud i on-premise. Má zkušenosti z prostředí energetiky, telekomunikací i bankovního sektoru. Realizuje integrační projekty na platformách OpenShift, Azure DevOps či AWS DevOps s využitím Docker, K8s, Helm, GitLab a dalších.

 

Václav Parchaňský

Vašek nastoupil do CGI jako Junior SIEM konzultant v květnu 2015. Po ukončení projektu v r. 2017 přešel do DevOps a infrastruktury, kdy se od té doby věnuje zejména podpoře vývoje různých projektů s širokou paletou technologií, namátkou Gitlab CI, Ansible, Kubernetes (on Azure AKS), Docker a infrastrukturním záležitostem (provoz privátního cloudu na platformě OpenNebula).

Tereza Leissová

Proč Bootcamp?

Pokud uspějete u závěrečného hodnocení, tak jste naši a nastupujete přímo na některý z našich projektů!

Bootcamp

Bootcamp je Tvoje šance! Přihlas se!

Získáš nové zkušenosti v programování a také zajímavé kontakty. Když se Ti podaří Bootcamp dokončit, tak se můžeš těšit i na spoustu mimopracovních aktivit.

Bootcamp

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Zašlete nám své CV a přihlaste se na:  

CGI DevOps Bootcamp v Praze

Přidejte se k nám v Praze! Naše kanceláře najdete na adrese CGI IT Czech Republic s.r.o., Laurinova 2800/4, Praha 13 – Stodůlky. Přihlaste se zasláním svého CV jako reakci na inzerci zde.

CGI DevOps Bootcamp v Brně

Přidejte se k nám v Brně! Naše kanceláře najdete na adrese CGI IT Czech Republic s.r.o., Londýnské nám. 881/6, Brno – střed – Štýřice. Přihlaste se zasláním svého CV jako reakci na inzerci zde.

CGI DevOps Bootcamp v Ostravě

Přidejte se k nám v Ostravě! Naše kanceláře najdete na adrese CGI IT Czech Republic s.r.o., Technologická 373/4, Ostrava-Pustkovec. Přihlaste se zasláním svého CV jako reakci na inzerci zde.

CGI DevOps Bootcamp v Bratislavě

Přidejte se k nám v Bratislavě! Naše kanceláře najdete na adrese CGI Slovakia s.r.o., Landererova 12, Bratislava. Přihlaste se zasláním svého CV jako reakci na inzerci zde

Následně Vás bude kontaktovat náš recruitment tým. Pokud splňujete uvedené základní požadavky, rádi se s Vámi potkáme i na online pohovoru a blíže si popovídáme o vašich znalostech, dosavadních zkušenostech a o tom, co Vás do budoucna zajímá.