12 týdnů intenzivního odborného tréninku

CGI Developerský Bootcamp je 3 měsíční intenzivní tréninkový program pro vybrané absolventy vysokoškolského studia nebo pro nadšence do programování.
Tento ročník Bootcampu je zaměřený na Salesforce a jeho programovací jazyk Apex.

 

Termíny assessment center: úterý 19.7., čtvrtek 28.7. a pondělí 8.8.

 

Praktické zadání, práce na interním projektu, odborná podpora kolegů

Na míru jsme sestavili intenzivní tréninkový plán složený z teoretických kurzů a praktických úloh. Cílem Bootcampu je poskytnout solidní základy budoucím softwarovým vývojářům a nakopnout tak jejich kariéru hned v začátcích. Vše co se během školení účastníci naučí si pak vyzkouší na naších projektech.

 

Pracovní smlouva na dobu neurčitou od prvního dne

Hned od začátku u nás dostaneš smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, projdeš tréninkovým programem, a pak se staneš naším členem týmu jako Junior Salesforce Developer!

Během prvního roku v CGI tě zároveň čeká mezinárodně uznávaná certifikace Salesforce  Developer.

 

Proč Salesforce?

Protože Salesforce je jedna z největších a nejrychleji rostoucích IT společností na světě a měl by jí mít v hledáčku každý, kdo se zajímá o inovativní, cloudové a mobilní technologie. 

Jsme partnerem  Salesforce již více než 10 let a náš tým v ČR spolupracuje jak s řadou domácích klientů, tak s těmi zahraničními. Pokud jsi začínající programátor vybíráš moderní technologii, která má široké uplatnění a velký potenciál do budoucna, jsi rozhodně na správném místě. Více na stránce Saleforce.

Jan Biheller
Director Consulting Services a Salesforce Practice Leader

V CGI vedu tým specialistů cloudové platformy Salesforce. S týmem výborných lidí a profíků pomáháme našim klientům v růstu jejich byznysu a umožňujeme jim poskytovat skvělé klientsky orientované služby. Těším se na nové kolegy přicházející do našeho týmu. Kromě zkušených Salesforce konzultantů aktuálně hledáme i nové parťáky do našeho Salesforce bootcampu. Vstupenkou do něj je kladný vztah k technologiím a chuť učit se novým věcem. V CGI dáme příležitost každému a svůj talent můžete rozvíjet u nás nebo v zahraničí.

Jak to v Salesforce týmu funguje? 

Tvůj tým se skládá z architektů, analytiků a projektových manažerů a programátorů. Budeš se s nimi podílet na celém cyklu vývoje od designu až po nasazení.

Jako Junior Salesforce Developer budeš s námi pracovat na implementaci Salesforce u našich klientů – na lokálních i mezinárodních projektech. Během projektů budeš v úzkém kontaktu se svým „buddym“, který ti bude pomáhat a postará se o to, abys nebyl ve svých začátcích úplně ztracený.

Jan

Víte co je to CRM svět a CRM systém jako takový?

V týmu Tě čeká spolupráce také s Tomášem Kolínem – Salesforce Consulting Architektem. V rozhovoru s Honzou Mackem v našem CGI RockIT Podcastu hovoří o tom, jak se k Salesforce dostal a proč ho práce baví.

Proč Bootcamp?

Pokud uspějete u závěrečného hodnocení, tak jste naši a nastupujete přímo na některý z našich projektů!

Bootcamp

Bootcamp je Tvoje šance! Přihlas se!

Získáš nové zkušenosti v programování a také zajímavé kontakty. Když se Ti podaří Bootcamp dokončit, tak se můžeš těšit i na spoustu mimopracovních aktivit.

Bootcamp

V případě, že Tě naše nabídka zaujala, tak neváhej a dej nám o sobě vědět! Zašli nám své CV a přihlas se na:  

CGI Developerský Bootcamp v Praze

Přidej se k nám v Praze! Naše kanceláře najdeš na adrese CGI IT Czech Republic s.r.o., Laurinova 2800/4, Praha 13 – Stodůlky. Přihlas se zasláním svého CV jako reakci na inzerci zde.

CGI Developerský Bootcamp v Brně

Přidej se k nám v Brně! Naše kanceláře najdeš na adrese CGI IT Czech Republic s.r.o., Londýnské nám. 881/6, Brno – střed – Štýřice. Přihlas se zasláním svého CV jako reakci na inzerci zde.

CGI Developerský Bootcamp v Ostravě

Přidej se k nám v Ostravě! Naše kanceláře najdeš na adrese CGI IT Czech Republic s.r.o., Technologická 373/4, Ostrava-Pustkovec. Přihlas se zasláním svého CV jako reakci na inzerci zde.

Následně Tě bude kontaktovat náš recruitment tým. Pokud splňuješ uvedené základní požadavky, rádi se s Tebou potkáme i na online pohovoru a blíže si popovídáme o Tvých znalostech, dosavadních zkušenostech a o tom, co Tě do budoucna zajímá.