Doprava, poštové služby a logistika

Svetová ekonomika sa vďaka moderným technológiám neustále zrýchľuje. S týmto trendom ide ruka v ruke aj potreba zrýchliť dopravu a logistiku a uspokojiť požiadavky na presnosť a spoľahlivosť dodávky.

Dopravné a logistické organizácie musia na tieto zmeny pružne reagovať. Je potrebné budovať inteligentnú dopravnú infraštruktúru, ktorá je efektívnejšia, šetrná k životnému prostrediu a zároveň je prevádzkovaná aj s nižšími nákladmi.

Máme dlhoročné skúsenosti z projektov realizovaných pre významné súkromné a štátne inštitúcie vo všetkých druhoch dopravy:

  • Cestná doprava a Inteligentné dopravné systémy
  • Logistika a poštové služby
  • Železničná doprava
  • Letecká doprava

Môžeme vám preto pomôcť s realizáciou potrebných zmien, a to či už ste dopravca alebo správca infraštruktúry. Spoločne vytvoríme inteligentné dopravné systémy (ITS), vďaka ktorým dosiahnete lepšie výkony a vyššie príjmy. Výsledkom dynamického riadenia bude plynulejšia doprava a informačná podpora logistiky zabezpečí bezproblémový pohyb pasažierov aj tovaru. Moderné metódy rezervácií a predaja cestovných lístkov spolu s informáciami poskytovanými v reálnom čase uľahčia a spríjemnia cestovanie. Cestujúci vám ostanú verní. Vy sa potom môžete pomocou riešení pre analýzy a modelovania dát zamerať na rast príjmov. A navyše vďaka naším nástrojom, ktoré vám umožnia lepšie sledovať spotrebu energie a identifikovať, kde a ako šetriť životné prostredie a náklady na palivá, sa stanete ekologickejšími naprieč všetkými dopravnými sieťami.

Viete, že:

  • kontrolujeme výkonnosť mýtnych systémov v Českej republike, Poľsku a na Slovensku?
  • sa podieľame na vytvorení národného strediska regulovaných verejných služieb pre projekt družicového navigačného systému Galileo?
  • sme pomohli vytvoriť dátové centrum spoločnosti Deutsche Post DHL v Prahe, ktoré podporuje poštové a logistické služby prebiehajúce nepretržite na celom svete?