CGI na Slovensku

Kombinácia lokálnych a medzinárodných skúseností ako výhoda pre našich zákazníkov

CGI je popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií a služieb založená v roku 1976.

Vďaka vysokej kvalite IT služieb sme na Slovensku získali povesť spoľahlivých profesionálov. Spolupráca so 70.000 profesionálmi v stovkách pobočiek po celom svete, nám umožňuje spojiť znalosti miestnych podmienok s globálnymi skúsenosťami a zdrojmi a ponúknuť špičkové a komplexné poradenstvo, systémovú integráciu a outsourcing, vrátane špecifických riešení pre rôzne odvetvia.

CGI si zakladá na prepracovaných procesoch kvality a manažmentu, ktoré pre našich klientov znamenajú dodržanie termínov i rozpočtov. To nás, spolu so zameraním na klienta, odlišuje od väčšiny konkurentov. IT služby na Slovensku sú zamerané na dosiahnutie rýchlych a zároveň dlhodobých výsledkov pre našich klientov. Ponúkame dôkladne vybrané služby, ktoré najlepšie vyhovujú unikátnym potrebám slovenského trhu.

Tím slovenskej pobočky CGI spolupracuje tiež na projektoch viacerých významných organizácií z okolitých krajín, ako je Rusko, Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Globálni partneri a aliancia

Softwarové aplikácie tvoria srdce vášho podnikania. Prepájajú všetko - od zamestnancov, cez zákazníkov, až po dodávateľov. Vďaka moderným technológiám môže vaša spoločnosť fungovať oveľa lepšie, čo vám umožní sa rýchlejšie a presnejšie rozhodovať, znižovať náklady, alebo byť prvý, kto uvedie nové služby na trh. My vám na základe našich globálnych aj lokálnych skúseností a odbornej kvalifikácie dodáme to najlepšie možné riešenie či službu. Dokážeme to vďaka nášmu dlhoročnému partnerstvu a dokonalej znalosti technológií tých najrenomovanejších dodávateľov na trhu, akými sú spoločnosti Microsoft, Oracle a SAP. Okrem toho máme aj rozsiahlu sieť špecializovaných partnerov, ktorí dokážu priniesť pridanú hodnotu práve pre váš sektor.

Buďme partnermi - váš úspech je aj naším úspechom.

Management Team

Ivo Petrenčík
Ivo Petrenčík
Vice-President
CGI Slovakia Leader, CS&EE
Sector Leader Financial Services, Energetika & Public
Do spoločnosti prišiel v januári 2016 zo slovenskej pobočky Capgemini, kde zastával post výkonného riaditeľa. Predtým pracoval na obchodných pozíciách v spoločnostiach SAP Slovensko a SAS Slovakia. V roku 2010 bol vymenovaný za Predsedu predstavenstva a Generálneho riaditeľa spoločnosti Bratislavská teplárenská, a.s.. Ivo Petrenčík je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave. Ivo Petrenčík je zodpovedný za riadenie CGI na Slovensku.
Anton Štupák
Anton Štupák
Vice-President
Sector Leader Telco

Svoju profesijnú kariéru zahájil po absolutóriu na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave v spoločnosti Alcatel, kde bol ako obchodný manažér zodpovedný za vybudovanie partnerskej predajnej štruktúry. Aj v spoločnostiach ako Nextira One a Oracle Slovensko zastával významné obchodné pozície. V CGI má na starosti obchodné aktivity v oblasti Telco.
Pavel Malínek
Pavel Malínek
Director
Business Unit Leader, CS&EE

Pavel Malínek je zodpovedný za riadenie CGI v regióne CS&EE – tzn. v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku a ďalších krajinách východnej Európy. Do spoločnosti prišiel zo skupiny Earth Tech CZ Group, kde zastával pozíciu finančného riaditeľa. Predtým pôsobil v spoločnostiach Deloitte & Touche a PricewaterhouseCoopers. V CGI je také zodpovedný za vedenie manažérskeho aj daňového účtovníctva a finančné riadenie aktivít spoločnosti vo všetkých krajinách regiónu.
Eva Vavrušková
Eva Vavrušková
Director
Human Resources & Communications, CS&EE

V spoločnosti CGI pôsobí s krátkou prestávkou už od roku 1999. V rámci Logica, predchodca CGI, zastávala rôzne pozície ako v delivery, tak v obchode a marketingu. Od roku 2010 zastáva pozíciu Personálnej a marketingovej riaditeľky so zodpovednosťou za Českú republiku, Slovensko, Maďarsko a ďalšie krajiny regiónu. Vyštudovala Technickú kybernetiku na ZČU v Plzni.
Vladimír Drnek
Vladimír Drnek
Director
Legal Affairs Security Officer, CS&EE

V spoločnosti pôsobí od roku 2008, na starosti má riadenie zmluvných vzťahov so zákazníkmi a partnermi a minimalizáciu projektových rizík. Pred príchodom do CGI pôsobil 15 rokov v Hewlett-Packard na pozíciách, kde mal na starosti najmä rozvíjanie obchodných príležitostí v segmente konzultácií a projektov IT riešení najskôr v Českej republike a potom aj v CEE regióne. Má vyštudovanú Elektrotechnickú fakultu ČVUT.