CGI v České republice

Kombinace lokálních a mezinárodních zkušeností jako výhoda pro naše zákazníky

CGI je přední globální firma v oblasti IT konzultací a služeb založená v roce 1976. Na českém trhu působíme od roku 1993, kdy jsme zde dokončili první projekt.

Díky vysoké kvalitě IT služeb jsme si v České republice získali pověst spolehlivých profesionálů. Spolupráce
s 68.000 odborníky, kteří pracují pro CGI ve 40 zemích, nám umožňuje spojit znalosti místních podmínek
s globálními zkušenostmi a zdroji a nabídnout špičkové a komplexní poradenství, systémovou integraci
a outsourcing, včetně specifických řešení pro různá odvětví.

CGI si zakládá na propracovaných procesech kvality a managementu, které pro naše klienty znamenají dodržení termínů i rozpočtu. To nás, spolu se zaměřením na klienta, odlišuje od většiny konkurentů. IT služby CGI v České republice jsou zaměřeny na dosažení rychlých a zároveň dlouhodobých výsledků pro naše klienty. Nabízíme pečlivě vybrané služby, které nejlépe vyhovují unikátním potřebám českého trhu.

Tým české pobočky CGI také spolupracuje na projektech pro mnohé z nejvýznamnějších organizací z okolních zemí regionu, včetně Ruska, Bulharska, Chorvatska, Makedonie, Černé Hory, Rumunska a Srbska.

Globální partneři a aliance

Softwarové aplikace tvoří srdce vašeho podnikání. Propojují vše - od zaměstnanců, přes zákazníky, až po dodavatele. Díky moderním technologiím může vaše společnost fungovat mnohem lépe, což vám umožní se rychleji a přesněji rozhodovat, snižovat náklady nebo být první, kdo uvede nové služby na trh. My vám na základě našich globálních i lokálních zkušeností a odborné kvalifikace dodáme to nejlepší možné řešení či službu. Dokážeme to díky našemu dlouholetému partnerství a dokonalé znalosti technologií těch nejrenomovanějších dodavatelů na trhu, jakými jsou mimo jiné společnosti Microsoft, Oracle a SAP. Kromě toho máme i rozsáhlou síť specializovaných partnerů, kteří dokáží přinést přidanou hodnotu právě pro váš sektor.

Buďme partnery - váš úspěch je i naším úspěchem.

Management Team

Štefan Szabó
Štefan Szabó
Senior Vice-President
Business Unit Leader, CS&EE

Štefan Szabó je zodpovědný za řízení CGI v regionu CS&EE – tzn. v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a dalších zemích východní Evropy. Do společnosti přišel v prosinci roku 2009 ze slovenské pobočky mobilního operátora Telefónica O2, kde zastával post výkonného ředitele pro strategie. Dříve pracoval v tehdejším Českém Telecomu jako ředitel oddělení analýz nákladů a ziskovosti, potom ve společnosti PricewaterhouseCoopers (PwC), kde se zaměřil na konzultační činnost. Poté, co se PwC stala součástí IBM, byl p. Szabó jmenován nejprve vedoucím slovenské divize Business Consulting Services, později hlavním konzultantem firmy IBM Global Business Services pro telekomunikace v zemích střední a východní Evropy. Štefan Szabó je absolventem Elektrotechnické fakulty SVŠT v Bratislavě a MBA studia na University of Pittsburgh.
Ilona Kůsová
Ilona Kůsová
Vice-President
Delivery Centre

Vystudovala obor Technická kybernetika na Západočeské univerzitě v Plzni.
Do společnosti nastoupila v roce 1998 jako vedoucí projektů a poslední 3 roky byla v pozici ředitelky Service Lines zodpovědná za řízení 300 lidí a dodávku všech projektů v rámci regionu CS&EE tzn. v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a dalších zemích východní Evropy
V současné době působí ve společnosti CGI jako vicepresident se zodpovědností za řízení 220 lidí a dodávku služeb z České republiky pro další regiony CGI, zejména Velkou Británii, Německo a USA.
Petr Polák
Petr Polák
Vice-President
Sector Leader Energetika, Transport, Retail & Industry

Do firmy přišel v roce 2003 ze skupiny UNIPETROL, kde zastával pozici ředitele služeb a IT ve společnosti Chemopetrol a později ředitele a předsedy představenstva společnosti Chemopetrol BM. Do června 2006 zastával v Logica pozici operačního ředitele divize Energetika, průmysl a veřejná správa. V současné době je zodpovědný za všechny obchodní aktivity v sektorech Energetiky, Utilit, Retailu a průmyslu v České republice a zastřešuje oblast Transport ve všech zemích regionu.
Libor Benák
Libor Benák
Vice-President
Sector Leader FS, Public, Telco CZ

Do společnosti přišel v roce 2012 po dlouholetém působení na různých manažerských postech v IBM. V CGI je zodpovědný za řízení obchodních aktivit v sektorech Financial services, Telco a Public v České republice. Je absolventem Fakulty elektrotechnické ČVUT se zaměřením na telekomunikace.
Anton Štupák
Anton Štupák
Director
Telecoms Slovakia

Svou profesní kariéru zahájil po absolutoriu Slovenské technické univerzity v Bratislavě ve společnosti Alcatel, kde byl v pozici obchodního manažera zodpovědný za vybudování partnerské prodejní struktury. Také v dalších společnostech jako Nextira One a Oracle Slovensko zastával významné obchodní pozice. V CGI má na starosti obchodní aktivity v oblasti Telco a zároveň je výkonným ředitelem CGI na Slovensku.
Pavel Malínek
Pavel Malínek
Director
Business Unit Controlling, CS&EE

Do společnosti přišel ze skupiny Earth Tech CZ Group, kde zastával pozici finančního ředitele. Předtím působil ve společnostech Deloitte & Touche a PricewaterhouseCoopers. Pavel Malínek je v CGI odpovědný za vedení manažerského i daňového účetnictví a finanční řízení aktivit společnosti ve všech zemích regionu. V období leden až listopad 2008 byl pověřen funkcí generální ředitel pro region CEE.
Eva Vavrušková
Eva Vavrušková
Director
Human Resources & Communications, CS&EE

Ve společnosti CGI působí s krátkou přestávkou již od roku 1999. V rámci Logica, předchůdce CGI, zastávala různé pozice jak v delivery tak v obchodu a marketingu. Od roku 2010 zastává pozici Personální a marketingové ředitelky se zodpovědností za Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a další země regionu. Vystudovala Technickou Kybernetiku na ZČU v Plzni.
Vladimír Drnek
Vladimír Drnek
Director
Legal Affairs Security Officer, CS&EE

Ve společnosti působí od roku 2008, na starosti má řízení smluvních vztahů se zákazníky a partnery a minimalizaci projektových rizik. Před příchodem do CGI působil 15 let v Hewlett-Packard na pozicích, kde měl na starosti zejména rozvíjení obchodních příležitostí v segmentu konzultací a projektů IT řešení nejprve v České republice a pak i v CEE regionu. Má vystudovanou elektrotechnickou fakultu ČVUT.
Jiří Materna
Jiří Materna
Director
Service Lines CZ

Do společnosti nastoupil v roce 1998 jako čerstvý absolvent oboru Informatika na matematicko-fyzikální fakultě UK v Praze. Postupně zde prošel rolemi testera, programátora, analytika, konzultanta, solution architekta a practice managera, v rámci nichž se podílel na dodávkách projektů, přípravě nabídek, a měl zodpovědnost za rozšiřování týmu a budování nových kompetencí. V současné době je zodpovědný za řízení více jak 250 lidí v delivery týmu v rámci regionu CS&EE.