Nasza obietnica

 

Nasi pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Kierujemy się wartościami, które są dla nas kluczowe. Poznajcie to co jest dla nas ważne na każdym etapie działalności.

Mamy marzenie

 

Naszym marzeniem jest stworzenie środowiska, w którym każdy cieszy się z rozwoju i możliwości pracy w firmie, która daje nam możliwość samorealizacji. Realizacja marzeń pracowników o współwłasności firmy jest kluczowym celem założycieli CGI: Serge Godin i André Imbeau, do które realizujemy każdego dnia.

Jesteśmy właścicielami CGI

 

Współdzielenie w CGI odnosi się do naszej odpowiedzialności za rozwój firmy. Ma także materialne odzwierciedlenie, jesteśmy jej współwłaścicielami. Nasz program zakupu akcji daje pracownikom możliwość nabywania akcji CGI w atrakcyjnym rynkowo modelu – za pół ceny.

Jako właściciele firmy słuchamy naszych opinii i możemy wpływać na przyszłość CGI. Dlatego bierzemy odpowiedzialność za naszą pracę i kierunek naszego rozwoju, mocno się angażując się we wszystko, co robimy.

 

Dbamy o pracowników i środowisko pracy

 

Dobre samopoczucie naszych pracowników oraz równowaga między pracą a wypoczynkiem są dla nas niezwykle ważne. Wierzymy, że zadowolenie pracowników przekłada się na jakość realizowanych projektów dla naszych klientów, a tym samym na sukces firmy. Jesteśmy odpowiedzialni za lokalne społeczności. Dbamy o potrzebujących, edukujemy młodzież i jesteśmy skupieni na redukcji emisji CO2. Chcemy być częścią społeczeństwa, w którym zrównoważony rozwój i szacunek dla wszystkich grup społecznych ma kluczowe znaczenie. Bierzemy odpowiedzialność za nasze środowisko, nasze społeczności i naszych pracowników.

Działamy globalnie

 

Na nasz sukces składa się wiele czynników, jednym z nich jest nasza silna obecność w wielu krajach na świecie. Działając lokalnie, mamy globalny zasięg. Daje to naszym pracownikom ogromne możliwości rozwoju.