Starszy Programista Java (sektor ubezpieczeń)

Kategoria: Development/Engineering
City: Warsaw, , Poland
Position ID: J0420-0621
Forma zatrudnienia: Full Time

Position Description

Poszukujemy osoby, która będzie łączyła swoją wiedzę techniczną z chęcią poznawania i zrozumienia zagadnień biznesowych w sektorze ubezpieczeń.

Jeżeli jesteś osobą nie bojącą się wyzwań, poszukującą pracy w renomowanej firmie, gdzie ścieżka kariery jest jasno określona oraz chcesz programować wydajne aplikacje obliczeniowe, połączyć wiedzę z obszaru programowania w Java, jak i z zakresu Oracle - my możemy Ci to zapewnić.

Twoje przyszłe obowiązki:
Będziesz:
• Rozwijać aplikacje u jednego z największych klientów instytucjonalnych w Polsce (ubezpieczenia)
• Pracować z technologią programując w języku Java SE, Java EE, Spring (backend), ewentualnie PL/SQL
• Rozwijać backend aplikacji obliczeniowej
• Używać najnowszych metodyk projektowych
• Rozwijać oprogramowanie CGI RISK 360 tj. IFRS9, Basel2, MIFiD, IAS39 etc.
• Mieć możliwość nauczyć się pisania zaawansowanych zapytań SQL
• Współpracować z innymi zespołami developerskimi oraz przedstawicielami biznesu

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość JavaSE, Java EE, Spring
• Doświadczenie w pełnym procesie wytwarzania oprogramowania – od fazy wymagań do implementacji
• Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (GIT, SVN)

Mile widziane:
• Doświadczenie przy pracy nad systemami w bankowości w tym znajomość zagadnień księgowych
• Znajomość PL/SQL i projektowania relacyjnych baz danych.(mile widziane)
• Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
• Wyższe wykształcenie techniczne, najchętniej matematyka, fizyka, informatyka
• Certyfikacja Java

Nasza oferta:
• Umowa o pracę
• Opieka zdrowotna / Medicover Maxima
• Plan zakupu akcji (SPP) dofinansowany przez CGI
• Multisport Plus i program Oxygen
• Profit Participation Plan – dzielimy się zyskami
• Premiowany program poleceń, standardowo 6k PLN
• Praca Twórcza – autorskie koszty uzyskania przychodów
• Brown Bagi, hackathony i dzielenie się wiedzą
• Prezenty okolicznościowe i świętowanie rocznic
• Program wsparcia pracowników i dodatkowe ubezpieczenie w podróży

O CGI:
CGI jest globalnym dostawcą usług informatycznych i biznesowych, świadczącym wysokiej jakości usługi doradztwa biznesowego, integracji systemów i outsourcingu. Z ponad 77500 profesjonalistami w 40 krajach, z czego prawie 500 w Polsce w 4 miastach, CGI jest światowym liderem w przekształcaniu innowacji, informacji i technologii w sukces naszych klientów. Jest to połączenie, które otwiera wiele elastycznych ścieżek kariery.

Jeśli dołączysz do nas w CGI, otrzymasz możliwość stania się właścicielem, co oznacza, że możesz wpływać na przyszłość firmy, budować sukces i brać udział w tworzeniu wartości. Jako właściciele jesteśmy zaangażowani w to, co robimy i wpływa to na to, jak współpracujemy z naszymi klientami i między sobą.

Zaoferujemy Ci coś więcej niż pracę:
Sukces CGI wynika z talentu i zaangażowania naszych Memberów. Jako jeden zespół dzielimy się wyzwaniami i nagrodami wynikającymi z rozwoju naszej firmy, co wzmacnia naszą kulturę własności.
Dzięki nam będziesz mieć wiele okazji, aby zatroszczyć się o siebie i otaczających Cię ludzi. Będziesz mieć możliwość pracy z głównymi lokalnymi i globalnymi klientami z różnych branż w wymagających projektach, które mają prawdziwy wpływ na naszą przyszłość.
Z nami, w CGI, możesz rozwijać swoją karierę jako ekspert lub podjąć nowe kroki w kierunku stanowiska kierowniczego. Uzyskasz pełne wsparcie, które pozwoli Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz.

To właśnie nazywamy „a membership beyond the ordinary"

Ready to be a Member?

Skills

  • Banking
  • SQL/PL SQL