Azure Engineer

Kategoria: Development/Engineering
City: Warsaw, , Poland
Position ID: J0120-0868
Forma zatrudnienia: Full Time

Position Description

CGI jest globalnym dostawcą usług informatycznych i biznesowych, świadczącym wysokiej jakości usługi doradztwa biznesowego, integracji systemów i outsourcingu. Z ponad 77500 profesjonalistami w 40 krajach, z czego prawie 500 w Polsce w 4 miastach, CGI jest światowym liderem w przekształcaniu innowacji, informacji i technologii w sukces naszych klientów. Jest to połączenie, które otwiera wiele elastycznych ścieżek kariery.

Jeśli dołączysz do nas w CGI, otrzymasz możliwość stania się właścicielem, co oznacza, że możesz wpływać na przyszłość firmy, budować sukces i brać udział w tworzeniu wartości. Jako właściciele jesteśmy zaangażowani w to, co robimy i wpływa to na to, jak współpracujemy z naszymi klientami i między sobą.

CGI aktywnie rozwija projekty u klientów z sektora finansowego (banki i ubezpieczenia) w oparciu o platformę Microsoft Azure. Obecnie intensywnie rozbudowujemy zespół konsultantów z doświadczeniem w projektowaniu i implementacji rozwiązań typu self-service w środowisku Microsoft Azure (Azure Foundation, Azure Data Lake, Azure Data Factory), na bazie których będą budowane rozwiązania DWH/BI, dedykowane aplikacje biznesowe, a w niedalekiej przyszłości rozwiązania Advanced Analytics. Od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości platformy usług Microsoft Azure oraz umiejętności automatyzacji zadań za pomocą języka skryptowego PowerShell. Poszukujemy osoby z szerokim wachlarzem doświadczenia od Juniora do Seniora/Eksperta.

Twoje przyszłe obowiązki:
✔️ Udział w wysoce innowacyjnych projektach transformacji chmurowej, w tym dla klientów zagranicznych
✔️ Tworzenie, rozwój oraz utrzymanie Frameworku do automatyzacji zarządzania subskrypcjami i środowiskami w Microsoft Azure (PowerShell)
✔️ Wsparcie budowy systemu self-service oraz systemu rozliczeniowego subskrypcji Microsoft Azure
✔️ Wsparcie budowy rozwiązań DWH/BI/Advanced Analytics
✔️ Wsparcie zadań dot. migracji on-premise’owego DWH (proprietary appliance) do DSA/DWH opartego o chmurę Microsoft
✔️ Bezpośrednia współpraca z klientem oraz z zespołem CGI
✔️ Doradztwo klientom CGI dot. optymalnych rozwiązań i rekomendowanej architektury środowiska Microsoft Azure
✔️ Udział w pełnym procesie budowy docelowego rozwiązania poprzez analizę, zbieranie wymagań, projektowanie, budowę rozwiązania, testów, aż do wdrożenia i szkoleń użytkowników.
✔️ Ścisła współpraca z zespołem Azure DWH/ETL/BI przy migracji do chmury i budowie docelowej architektury systemowo-aplikacyjnej w środowisku Azure
✔️ Przygotowywanie dokumentacji i Quality Assurance
✔️ Udział w procesach presalese’owych i ofertowych prowadzonych przez CGI dla klientów

Wymagania:
✔️ Ugruntowana wiedza w zakresie Microsoft Azure (Infrastructure / Security)
✔️ Bardzo dobra znajomość PowerShell i zagadnień automatyzacji budowy środowisk w Microsoft Azure
✔️ Udokumentowane doświadczenie w zakresie możliwie szerokiej palety usług platformy Azure
✔️ Znajomość wzorców i metodyk projektowych
✔️ Doświadczenie w pracy w metodyce agile'owej, w tym optymalnie w metodyce SAFe
✔️ Umiejętność pracy zespołowej, odpowiedzialność oraz komunikatywność
✔️ Wykształcenie wyższe
✔️ Stosowne certyfikaty i szkolenia
✔️ Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (możliwy klient zagraniczny)
✔️ Mile widziana znajomość zagadnień self-service’u, zasad subskrypcji i ich rozliczeń w chmurze Azure, jak również języka SQL, narzędzi ETL, zagadnień BI/DWH, również w innych technologiach
✔️ Mile widziana znajomość języka duńskiego

Nasza oferta:
• Umowa o pracę
• Opieka zdrowotna / Medicover Maxima
• Plan zakupu akcji (SPP) dofinansowany przez CGI
• Multisport Plus i program Oxygen
• Profit Participation Plan – dzielimy się zyskami
• Premiowany program poleceń, standardowo 6k PLN
• Praca Twórcza – autorskie koszty uzyskania przychodów
• Brown Bagi, hackathony i dzielenie się wiedzą
• Prezenty okolicznościowe i świętowanie rocznic
• Program wsparcia pracowników i dodatkowe ubezpieczenie w podróży

Zaoferujemy Ci coś więcej niż pracę:
Sukces CGI wynika z talent i zaangażowania naszych Memberów. Jako jeden zespół dzielimy się wyzwaniami i nagrodami wynikającymi z rozwoju naszej firmy, co wzmacnia naszą kulturę własności.

Jako Member CGI masz możliwość bycia właścicielem i pracy w środowisku, w którym lubisz przebywać i poczuć inspirację. Dzięki nam będziesz mieć wiele możliwości, aby zatroszczyć się o siebie i otaczających Cię ludzi. Będziesz mieć możliwość pracy z głównymi lokalnymi i globalnymi klientami z różnych branż w wymagających projektach, które mają prawdziwy wpływ na naszą przyszłość. Z nami w CGI możesz rozwijać swoją karierę jako ekspert lub jeśli chcesz lub podjąć nowe kroki w kierunku stanowiska kierowniczego. To zależy od Ciebie, aby uzyskać pełne wsparcie, które pozwoli Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz.

To właśnie nazywamy „a membership beyond the ordinary"

Ready to be a Member?