Beveik du mėnesius vartotojai Prancūzijoje turėjo praleisti namuose, o mažmeninės prekybos tinklai vieninteliai, kurie galėjo jiems parduoti ir pristatyti įvairias prekes. Susidūrusi su precedento neturinčiu iššūkiais pasaulinė mažmeninės prekybos lyderė „Carrefour“ turėjo į juos reaguoti, apsaugoti savo tiekimo grandines, užtikrinti paslaugų tęstinumą ir pasirūpinti savo klientais.

Daugiau nei 10 metų CGI padeda „Carrefour“ vystyti el. prekybą ir tobulina specialiai pritaikytą mažmeninės prekybos tinklams sprendimą „CGI Retail Suite“, kuris apima visa mažmeninės prekybos vertės grandinę nuo administracijos iki parduotuvių.

Šio sprendimo pagalba „Carrefour“ Prancūzijoje administruoja pilno ciklo užsakymus internetu nuo kliento užsakymo iki jo paruošimo ir atsiėmimo per „Drive“ paslaugą. Šiai dienai „CGI Retail Suite“ sprendimą naudoja daugiau nei 1500 prekių atsiėmimo vietų.

Sparčiai padidėjusio internetinių užsakymų srauto valdymas

Dėl karantino apribojimų užsakymų skaičius naudojant „Drive“paslauga smarkiai išaugo. Iki COVID-19 krizės per dieną buvo atliekma 46 000 užsakymų, o nuo 2020 m. kovo 17 d. Prancūzijos prezidentui paskelbus karantiną užsakymų skaičius išaugo iki daugiau nei 90 000 per dieną. Didėjant užsakymų apimčiai reikėjo greitai reaguoti.

CGI greitai suformavo specialią komandą, kurios tikslas buvo padėti „Carrefour“ sureaguoti į šio laikotarpio iššūkius. 20 ekspertų komanda sukūrė ir įgyvendino veiksmų planą, leidžiantį „Carrefour“ tinkamai sureaguoti į tokią padidėjusią paklausą ir patenkinti savo klientų poreikius.

Naudojant „Drive“ paslaugą įprastai įmonė gauna 900 000 užsakymų per mėnesį, o kovo mėnesį užsakymų skaičius išaugo iki daugiau nei 1,5 milijono, paslauga pradėjo naudotis 4 milijonai naujų klientų.

Toliau diegiame inovacijas, atsižvelgdami į kliento poreikius

Padedami klientams reaguoti į krizę, diegiame klientui inovatyvius sprendimus, žinodami, kad tai gali padėti greičiau atkurti veiklą ir atrasti naujus būdus patenkinti vartotojų poreikius. Pavyzdžiui, CGI komanda šiuo metu integruoja „Carrefour“ sistema su „Waze“. Tai perspės prekių atsiėmimo vietos darbuotojus apie kliento atvykimą ir jie galės atitinkamai pasiruošti. Šis pilotinis projektas šiuo metu jau įgyvendinamas keliolikoje parduotuvių Prancūzijoje.

Respond. Rebound. Reinvent.

Pasikliaukite mūsų kartu su klientais sukurtais ir patikrintais sprendimais, kurie padės Jums šiuo sudėtingu laikotarpiu. Visos pandemijos krizės metu mūsų ekspertai iš daugiau nei 400 biurų pasitelkę mūsų pasaulinį kompetencijos tinkle ir sprendimus padės Jums reaguoti į precedento neturinčius iššūkius, atkurti verslą, atrasti naujus veiklos būdus. Esame įsipareigoję padėti jums ir bendruomenėms, kuriose gyvename ir dirbame. Apsilankykite cgi.com/3R ir sužinokite daugiau.