Výběrové řízení v CGI

Výběrový proces v CGI je nastavený tak, aby nám umožnil vás lépe poznat a najít pro vás nejvhodnější uplatnění v naší společnosti. Od momentu vašeho nástupu do CGI se snažíme o to, aby vaše integrace do naší společnosti probíhala hladce a efektivně.

Pro bližší informace k výběrovému procesu do naší společnosti klikněte na jednotlivé kroky níže.

  • Dejte nám o sobě více informací prostřednictvím strukturovaného CV.
  • Přiložte svůj životopis a detailnější informace o svých zkušenostech, kompetencích a technických dovednostech.
  • Udržujte své CV aktuální, abychom mohli správně posoudit shodu vašich zkušeností a dovedností s nabízenými příležitostmi v CGI.

Prohlédněte si aktuální otevřené pozice a v případě zájmu o uplatnění v naší společnosti nám zašlete svůj aktuální strukturovaný životopis v české a anglické jazykové verzi. V případě, že váš profil bude odpovídat kvalifikačním požadavkům na některou z aktuálně otevřených pozic, budeme vás neprodleně kontaktovat za účelem potvrzení vašeho zájmu a ověření informací o vaší kvalifikaci.

V případě, že budete zařazeni do užšího výběrového řízení v naší společnosti, pozveme vás k osobnímu setkání. Při té příležitosti budete mít možnost dovědět se více informací o nás a my v CGI zase vyhodnotíme vaši kvalifikaci pro aktuálně volné pracovní příležitosti.

  • První kolo interview je zpravidla realizováno telefonicky.
  • Druhé kolo interview se odehrává osobně v CGI a je více zaměřeno na odborné znalosti a zkušenosti. Setkání se zúčastní za CGI některý z našich odborných konzultantů jako garant odborné části, v některých případech je nutná i konzultace se zákazníkem a liniovým manažerem. Po celou dobu výběrového řízení s vámi bude v kontaktu zástupce oddělení lidských zdrojů.

V případě, že budete vybráni na konkrétní pozici, budeme vás kontaktovat s konkrétní nabídkou a podmínkami zaměstnání v CGI s uvedením termínu, do kterého budeme očekávat vaši odpověď. Před podpisem pracovní smlouvy budete požádáni o poskytnutí referencí od předchozího zaměstnavatele, případně ověření dodatečných informací v závislosti na konkrétní pozici.

V průběhu integrace do naší společnosti vám pomůžeme rychle se seznámit s firemní kulturou CGI, vaším týmem, vaší novou pozicí a odpovědnostmi. Ihned po nástupu do CGI vás čeká vstupní školení, na kterém vás seznámíme s organizační strukturou společnosti a pomůžeme vám s orientací ve firemních procesech. Blíže vás také seznámíme s firemními benefity a strukturou vzdělávání. V období adaptace vám pomůžeme se plně integrovat do naší společnosti.

For English version click here