Telekomunikační sektor

Telekomunikační sektor prochází obdobím rychlých změn. Trh se mění díky postupující mezinárodně řízené konsolidaci, vstupu dalších konkurentů na trh i pronikání komunikací a médií do nových oblastí ekonomiky.

Základními předpoklady pro růst a úspěch firmy v tomto oboru jsou dnes inovace a vysoká efektivita provozu. Nejde jen o schopnost poskytovat například plně konvergentní služby, ale rozhodující je i rychlost při vytváření nových produktů a jejich uvádění na trh.

Společnosti potřebují dokonalý přehled o každém zákazníkovi, a ten jim dokáží zprostředkovat moderní flexibilní systémy řízení vztahů se zákazníky. Na nové mobilní širokopásmové online služby jsou kladeny vysoké nároky
v oblasti bezpečnosti i kvality, zároveň musí být služba efektivní pro běžné zákazníky. Stále více se projevuje nezbytnost konsolidace stávajících IT systémů nebo nasazení nové generace prostředí podporujícího vývoj
a řízení nových služeb.

Máme bohaté zkušenosti s řešeními pro telekomunikační sektor jak z českých, tak i zahraničních projektů. Naše řešení jsou výkonná, pružná, flexibilní a zároveň provozně úsporná.

Víte, že:

 • auditujeme všechna naše kritická řešení u telekomunikačních operátorů v Čechách, na Slovensku,
  v Maďarsku i Polsku, neboť víme, jakou cenu by musel klient zaplatit, kdyby ztratil důvěru svých zákazníků?
 • přes námi nasazené systémy provisioningu se aktivují telekomunikační služby, a mediačními systémy procházejí nejdůležitější data u největších operátorů v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Chorvatsku a dalších evropských zemích?
 • jsme provedli nasazení a úspěšné migrace klíčových billingových systémů v České republice, na Slovensku, v Makedonii a dalších zemích?
 • jsme úspěšně nasadili komplexní systémy CRM u operátorů na Slovensku, v Maďarsku, ve Velké Británii
  a dalších zemích?
 • námi nasazené systémy pro správu komunikační infrastruktury pomáhají s provozem operátorům na Slovensku a v Polsku?
 • naši architekti znají dokonale odvětvové řešení SAP, které provozují telekomunikační operátoři?
 • pomáháme s řešeními v oblasti bezpečnosti největším operátorům v České republice a na Slovensku?