Odměňování a benefity v CGI

V CGI věnujeme zvláštní pozornost odměňování, zaměstnaneckým benefitům a pracovním podmínkám, které pravidelně revidujeme na základě individuálních potřeb našich zaměstnanců a konkurenčních podmínek na trhu.

Naše společnost nabízí zaměstnancům komplexní program volitelných zaměstnaneckých benefitů spravovaných prostřednictvím internetové aplikace podporované 24 hodin denně. Naši zaměstnanci tak mají možnost, v rámci stanoveného rozpočtu, využívat různorodé služby a produkty v oblasti sportu, kultury, cestování, zdraví nebo vzdělávání. V CGI podporujeme také flexibilní pracovní dobu a příležitostnou práci z domova.

Globální zaměstnanecké programy:

  • Akciový program – Vlastnictví firemních akcií má pro naše zaměstnance motivační efekt. Uvědomují si, že hodnota akcií závisí na výkonu celé společnosti, na kterém se sami podílejí. Každý, kdo se do programu přihlásí a investuje do nákupu akcií v rámci stanovené výše, dostane od společnosti stejné množství akcií zdarma. Navíc je možné do akcií pravidelně investovat ještě určité procento mzdy.
  • Plán podílu na zisku společnosti – Každý zaměstnanec naší společnosti se podílí svým výkonem na dosažení firemních cílů a profitu společnosti. Při dosažení stanovených cílů, CGI část svých zisků rozdělí mezi zaměstnance formou bonusů.

    For English version click here