May 29, 2020 - CGI jako globální poskytovatel koncových IT řešení ve spolupráci s Bureau Veritas, celosvětovým lídrem v oblasti certifikací, inspekcí a testování, lokálně spojily své síly v pandemické krizi a přicházejí v České republice s okamžitou a užitečnou pomocí lokálním provozovatelům v gastronomii a dalších odvětvích.
May 16, 2020 - CGI Česká republika a CGI Slovensko pomáhá zdravotníkům a záchranným složkám v boji proti COVID-19, protože nám situace není lhostejná. Uvědomujeme si, že tito klíčoví lidé jsou nasazeni v první linii a mnohdy neřeší přesčasy jen proto, aby se co ...

Nové pracovní procesy
ve finančních službách

Přečtěte si blog (anglicky)

BLOG | BANKING

 

Rozvoj digitalizace a snížení nákladů jako podpora v dopravě

Přečtěte si blog (anglicky)

BLOG | TRANSPORTATION

3 různé přístupy jako reakce na dopady krize na dodavatelské řetězce ve výrobním průmyslu

Přečtěte si blog (anglicky)

BLOG | MANUFACTURING

ZLEPŠENÍ PODNIKOVÉ AGILITY

Nečekané výzvy i příležitosti se objevují napříč všemi sektory, v odpovědi na globální pandemii. Co je v době masivních změn potřeba ze všeho nejvíce k dalšímu rozvoji? AGILITA.

Lídři nejenže hledají v tomto kritickém období nové způsoby uvažování a nové pracovní postupy, ale snaží se také, aby je současné výzvy posílily.

Na základě výstupů z programu Voice of Our Clients společnost CGI vytvořila pro lídry ve spolupráci s odborníky po celém světě tento materiál, který shrnuje základní praktiky tzv. agility. Materiál obsahuje naše další doporučení.

Interaktivní PDF zde (anglicky)

 

 

CGI INICIATIVA: RESPOND. REBOUND. REINVENT.

 

RESPOND.

Řešení okamžitých provozních potřeb v době krize

Tato fáze zahrnuje řešení urgentních úkolů, jejichž cílem je zpřístupnění zdrojů a systémů, které jsou kriticky nezbytné pro zachování chodu společnosti a její práceschopnosti.

 

 

 

REBOUND.

Taktické výzvy a jak na ně v době po krizi

Požadavky na trhu se budou rapidně měnit a tato fáze zahrnuje aktivity spojené s plným zprovozněním ekonomiky a nastartováním společenského života, zajištění kapacit na řešení urgentních požadavků, tváří v tvář nové realitě v podnikání.

 

 

REINVENT.

Přestavba provozních modelů a využití nových způsobů interakce

Cílem této fáze je rychlý posun kupředu, plné zprovoznění během velmi krátké doby a řešení strukturálních vlivů na konkrétní segment trhu, byznysové modely a praktiky.