May 29, 2020 - CGI jako globální poskytovatel koncových IT řešení ve spolupráci s Bureau Veritas, celosvětovým lídrem v oblasti certifikací, inspekcí a testování, lokálně spojily své síly v pandemické krizi a přicházejí v České republice s okamžitou a užitečnou pomocí lokálním provozovatelům v gastronomii a dalších odvětvích.
The Future of Work: Adapting to an Accelerated Workplace Reality

The Future of Work: Adapting to an Accelerated Workplace Reality

Access the interactive PDF

 

Improving Business Agility in Unprecedented Times

Improving Business Agility in Unprecedented Times

Access interactive PDF

See also our business agility page.

CGI INICIATIVA: RESPOND. REBOUND. REINVENT.

 

RESPOND.

Řešení okamžitých provozních potřeb v době krize

Tato fáze zahrnuje řešení urgentních úkolů, jejichž cílem je zpřístupnění zdrojů a systémů, které jsou kriticky nezbytné pro zachování chodu společnosti a její práceschopnosti.

 

 

 

REBOUND.

Taktické výzvy a jak na ně v době po krizi

Požadavky na trhu se budou rapidně měnit a tato fáze zahrnuje aktivity spojené s plným zprovozněním ekonomiky a nastartováním společenského života, zajištění kapacit na řešení urgentních požadavků, tváří v tvář nové realitě v podnikání.

 

 

REINVENT.

Přestavba provozních modelů a využití nových způsobů interakce

Cílem této fáze je rychlý posun kupředu, plné zprovoznění během velmi krátké doby a řešení strukturálních vlivů na konkrétní segment trhu, byznysové modely a praktiky.

 

 

ZLEPŠENÍ PODNIKOVÉ AGILITY

Nečekané výzvy i příležitosti se objevují napříč všemi sektory, v odpovědi na globální pandemii. Co je v době masivních změn potřeba ze všeho nejvíce k dalšímu rozvoji? AGILITA.

Lídři nejenže hledají v tomto kritickém období nové způsoby uvažování a nové pracovní postupy, ale snaží se také, aby je současné výzvy posílily.

Na základě výstupů z programu Voice of Our Clients společnost CGI vytvořila pro lídry ve spolupráci s odborníky po celém světě tento materiál, který shrnuje základní praktiky tzv. agility. Materiál obsahuje naše další doporučení.

Interaktivní PDF zde (anglicky)

 

 

Improving business agility in unprecedented times