Primary tabs

  Programista Siebel CRM

  Category: Development/Engineering
  City: Warsaw, , Poland
  Position ID: J0920-1183
  Employment Type: Full Time

  Position Description

  Nasze centrum kompetencji CRM dostarcza rozwiązania, które budują przewagę na rynku i wspierają cyfrową transformację naszych klientów. Pracujemy z wiodącymi platformami CRM, jak Oracle, Salesforce, Microsoft. Obecnie poszukujemy konsultantów Oracle Siebel CRM (developerzy oraz architekci), którzy dołączą do naszego centrum kompetencji CRM i będą świadczyć usługi dla naszych Klientów w kracju i za granicą.

  Twoje przyszłe obowiązki:
  ✔️ Tworzenie i rozwijanie rozwiązań w obszarze CRM w oparciu o system Oracle Siebel

  ✔️ Współpraca przy tworzeniu analiz wykonalności dla projektów, wsparcie merytoryczne w trakcie implementacji projektów IT

  ✔️ Współpraca z przedstawicielami biznesu w celu implementacji wymagań w aplikacji CRM

  ✔️ Nadzór nad integracją obszaru CRM z pozostałymi systemami


  Wymagania:
  ✔️ Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego Specjalisty/Konsultanta IT w obszarze CRM (głównie Oracle Siebel)

  ✔️ Doświadczenie w projektowaniu i budowie rozwiązań informatycznych w obrębie systemów CRM (głównie Oracle Siebel)

  ✔️ Bardzo dobra znajomość zagadnień, metodyk i narzędzi dotyczących modelowania danych, procesów, analizy wymagań i projektowania architektury systemów IT

  ✔️ Znajomość dobrych praktyk i metodyk tworzenia systemów informatycznych

  ✔️ Dobra znajomość języka angielskiego

  Nasza oferta:
  • Umowa o pracę
  • Opieka zdrowotna / Medicover Maxima
  • Plan zakupu akcji (SPP) dofinansowany przez CGI
  • Multisport Plus i program Oxygen
  • Profit Participation Plan – dzielimy się zyskami
  • Premiowany program poleceń, standardowo 6k PLN
  • Praca Twórcza – autorskie koszty uzyskania przychodów
  • Brown Bagi, hackathony i dzielenie się wiedzą
  • Prezenty okolicznościowe i świętowanie rocznic
  • Program wsparcia pracowników i dodatkowe ubezpieczenie w podróży

  O CGI:
  CGI jest globalnym dostawcą usług informatycznych i biznesowych, świadczącym wysokiej jakości usługi doradztwa biznesowego, integracji systemów i outsourcingu. Z ponad 78000 profesjonalistami w 40 krajach, z czego prawie 500 w Polsce w 3 miastach, CGI jest światowym liderem w przekształcaniu innowacji, informacji i technologii w sukces naszych klientów. Jest to połączenie, które otwiera wiele elastycznych ścieżek kariery.

  Jeśli dołączysz do nas w CGI, otrzymasz możliwość stania się właścicielem, co oznacza, że możesz wpływać na przyszłość firmy, budować sukces i brać udział w tworzeniu wartości. Jako właściciele jesteśmy zaangażowani w to, co robimy i wpływa to na to, jak współpracujemy z naszymi klientami i między sobą.  Zaoferujemy Ci coś więcej niż pracę:
  Sukces CGI wynika z talentu i zaangażowania naszych Memberów. Jako jeden zespół dzielimy się wyzwaniami i nagrodami wynikającymi z rozwoju naszej firmy, co wzmacnia naszą kulturę własności.
  Dzięki nam będziesz mieć wiele okazji, aby zatroszczyć się o siebie i otaczających Cię ludzi. Będziesz mieć możliwość pracy z głównymi lokalnymi i globalnymi klientami z różnych branż w wymagających projektach, które mają prawdziwy wpływ na naszą przyszłość.
  Z nami, w CGI, możesz rozwijać swoją karierę jako ekspert lub podjąć nowe kroki w kierunku stanowiska kierowniczego. Uzyskasz pełne wsparcie, które pozwoli Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz.

  To właśnie nazywamy „a membership beyond the ordinary"

  Ready to be a Member?

  What you can expect from us

  Build your career with us.

  It is an extraordinary time to be in business. As digital transformation continues to accelerate, CGI is at the center of this change—supporting our clients’ digital journeys and offering our professionals exciting career opportunities.

  At CGI, our success comes from the talent and commitment of our professionals. As one team, we share the challenges and rewards that come from growing our company, which reinforces our culture of ownership. All of our professionals benefit from the value we collectively create.

  Be part of building one of the largest independent technology and business services firms in the world.

  Learn more about CGI at www.cgi.com.

  No unsolicited agency referrals please.

  CGI is an equal opportunity employer.